LetsSingIt the internet lyrics database
en
1

turkish people come here and speak your own lang

Follow 1
Share
Add topic
Search
turkishgirl
0
turkishgirl | 19-08-2005 10:43
merhaba turk gencligi turkce karakterler gozukmedigi icin kasicaz biraz ama olsun
26 to 50 of 228 comments
page 2 of 10
pinartocarlos
0
pinartocarlos | 17-01-2006 22:05
pinartocarlos
0
pinartocarlos | 17-01-2006 22:18
not: bu laf sadece kil oldugu icin solylenmistir ama kimseye yoneltilmemistir
bu thread ne guzel; ben Pýnar memnun oldum
turkishgirl
0
turkishgirl | 18-01-2006 12:08
Non-turkish people, let me give you some lessons. Turks never spoke Arabian. It was Ottoman with Arabic letters but Turkish sounds. Now The Modern Turkish has some Arabic words in, (just like English has French) and Turkish is like nothing else. I don't know what you meant by Serianian, but now Turkish is a bit Persian, a bit Arabic but it's closest to Mongolian. At least that's what they teach us at Turkish class. Soo... that's it.
turkishgirl
0
turkishgirl | 18-01-2006 12:13
Another subject. Entakia.
First of all. it' not Entakia, it's Antakya. Second, yes, people there might know Arabic but they do not speak Arabic. I've been there and heard lots of noises in Turkish. Just like in Hatay, people know Arabic there and use some words but they speak Turkish. You might have thought it was Arabic or heard Arabic because you were a tourist, but i'm sorry, they speak Turkish. But in some villages people speak Kurdish or Armenian. So again, that's it.
turkishgirl
0
turkishgirl | 20-01-2006 10:14
Wait a minute. People non-Turkish please leave because we are speaking Turkish here, it's not that i hate you. If you want to stay but we willbe speaking Turkish from now on. This topic went offtopic so i wanted to make it stop. Ok then if you want to stay, stay but if you say i'll leave i don't want Turkish lessons, then leave. Degil mi yani ya, haksiz miyim ama simdi?
soojeysoosh
0
soojeysoosh | 20-01-2006 11:59
Bence haklisin, tam böyle bikac kisi gelmisti buraya, ondan sonra ingilizceye kaydik, konu dagildi yani..
neyse herkes nasil? tatildeyseniz tatil nasi geciyo?

benimki sahsen bilgisayar basinda geciyo vs vs..
turkishgirl
0
turkishgirl | 20-01-2006 16:34
Benim de aynen acikcasi. Msn alemlerindeyim bi hafta daha tatil ve ben odevlerin daha yarisini bitirmedim bilmiyorum napcaz...
soojeysoosh
0
soojeysoosh | 20-01-2006 17:09
Benim de msn ve letssingit bütün gün acik. Ama yavas yavas bilgisayar da sIkmaya basladi.
Ve ben de aynen dönem ödevine hic baslamadim. Yani ödev vermediler bize, ama iste fransizcadan dönem ödevi aldim..ve salliyom yani. bu gidisle de hicbisi yapmicam..aah ah

cok yakindim galiba?
turkishgirl
0
turkishgirl | 22-01-2006 14:14
yoook yok yakin iyidir de ben de fransizca goruyorum hangi okuldasin?
soojeysoosh
0
soojeysoosh | 22-01-2006 15:31
ben robertteyim. sen?
fransizca.. eskiden cok severdim, ama gecen seneden beri sogudum cok kötü bi ögretmen geliyodu cünkü. neyse böyle iste

(bu arada, tatilin son haftasi )
turkishgirl
0
turkishgirl | 22-01-2006 18:34
aaaaaaaaaaaaaaa robert mi??!!! benim orda tanidik dolu!! ama preplerden benim tanidiklar ayni yas grubu olarak. ben galatasaraydayim. benim fransizcadan soguma gibi bi luksum yok okul paso fransizca. preplerden tanidiklarin var mi??
soojeysoosh
0
soojeysoosh | 22-01-2006 21:31
cok yok, yani isim olarak bilmiyorum cogunu, yuzlerini fln biliom da. bi de ayni club'a gittigimiz bikac kisi var, ama adlarini hatirlamiyorum simdi
bi de eski okuldan, terakkiden tanidigim bikac kisi var. sen hangi okuldaydin önceden?
sexypolo
0
sexypolo | 22-01-2006 21:47
jhpoust jhdPOIUWYDIOBDNP boo lol im good at this i think,,
soojeysoosh
0
soojeysoosh | 22-01-2006 22:31
* offtopic :
oh no..not again
hey parazit kisilik offline oldu! ^^
dameva36
0
dameva36 | 22-01-2006 22:36
club diince sanki...neyse sen şuna klüp de ve bn de Türkiedenm..(ay hiç belli etmiodm zaten nie sölediysem) neyse istanbul robert 9. sınıf ama ve bnmde 1-2 tanıdıım var preptn ve bnde dönm ödevime dair hiçbişi yapmadm!!!! ay yapmak da istemiom.
veeee herkese MRB
dameva36
0
dameva36 | 22-01-2006 22:39
ve özür ama (yani bu konulara girmeelim haklısınz ama) ne bu avrupa özentilii vs vs bncede kendimize yetmek zorundaız umgebrachta hak veriom yani...
purplelily4c
0
purplelily4c | 22-01-2006 23:00
jason and sierra speak good in that language lol
turkishgirl
0
turkishgirl | 23-01-2006 09:54
Ben onceden bilfendeydim ama aslini istersen terakkiden de tanidiklarim vaar Cok populerim anlayacaginiz. Tekrar ediyorum bu topic i acan ulu kisi olarak bu konulara giiiir-meeee-yin!! Aaaa olmuyo bole yani. Kavga gurultuye hiiiic gerek yok. Hadi bye hepinize.
soojeysoosh
0
soojeysoosh | 23-01-2006 10:04
bence de hic girmeyelim de..

kar!!
(keske bi hafta sonra yagsaydi ama..)
turkishgirl
0
turkishgirl | 27-01-2006 16:20
OLEEEEEEEEEY OKULLAR BIR HAFTA DAHA TATIIIIL
soojeysoosh
0
soojeysoosh | 27-01-2006 21:29
evet accaip sevindim!.. bos gececek bi haftam daha oldu!!..
ama sora okula nasi aliscaz bilmiom yani, ben sahsen evde öylece tembellik yaparak gayeeet rahattim..

ama neyse kötü seyler düsünmemek lazim..
kar kar kar tatil tatil tatil kar tatil
turkishgirl
0
turkishgirl | 30-01-2006 12:29
ya her atilan mesaja cevap atmaya çalisip debelendigime mi yanayim, bu topic in iki kisilik bi konusmaya dondugune mi? lütfen bana daha anlayisli olun ya uzuluyorum valla evet hepimiz sevindik okullarin tatil olusuna odev yapmak acisindan ben de odev yapiyorum bi andan (niye internetteyim cunku internetten ariyorum anlamadigim ransizca kelimeleri sozlukle ne kasicam pratik zeka iste ) yaaani durum budur hadi hepinise byee
soojeysoosh
0
soojeysoosh | 30-01-2006 15:42
sana iyi calismalar, iyi ödevler..ben hala hicbisi yapmiom, klasik ben.
neyse bence de birileri daha yazmali bu topic'e..biraz hareketlensin, niye kimse gelmiyo bilmiom
snif snif
pinartocarlos
0
pinartocarlos | 30-01-2006 21:38
selam yine. nasilsiniz? kar tatili konusu acilmis: ya valla cok beles bir tatil oldu, öpüp basimizin üstüne koymali. bu arada, burdan türkce müzik de tartisabilecegimiz aklima geldi. olayi baslatiyorum: seni kendime sakladim--duman bence cok güzel, ayrica, ellerin nerde diye grup seksendördün bir sarkisi var o da sahsimdan tavsiye edilir; ancak farkli görüslere de acigiz. son olarak, esen kalin, hos kalin, ve gecmis bayramlariniz kutlu olsun TURKCE THREADIMIZE SAHIP CIKALIM ARKADASLAR!! hem milliyetci bir davranis, hem de diger herkesi kiskandiriyor>
* offtopic :
Ne mutlu Türk'üm diyene!
turkishgirl
0
turkishgirl | 31-01-2006 10:27
Yine ben selaam soylemeden edemicem soojeysoosh'cum bak senle ben hakkinda ne buldum. Coooook uzun zaman once sprite reklamindaki bi sarkiyi arastiran bi topicim vardi. Sen de ayni sarkiyi ariyomussun. Yani orda bana cevap vermissin Hehe eglendim kendi kendime
guest
guest
POP OUT SAVE saving ...
Read more: